Diskuse

Re: Krkonoše 2017

Pavel Dušek | 26.04.2017

Díky moc pořadatelům Krkonoš 2017 za super zábavu a perfektní přípravu.
Děkuji

Krkonoše

Bryknaři | 18.04.2017

Při sledování předpovědi počasí to vypadá na zimní soutěž, fofrem přezout a moc, moc těšíme. Nevím jak pořadatelé. Každopádně v pátek nashledanou!

Re: Krkonoše

Jandovi | 19.04.2017

Já už mám opět zimní výbavu v autě. Akorát zítra musím přezout a jedem.

Re: Krkonoše

Karel | 19.04.2017

Pořadatelé se netěší... Zima, vítr a jestli do toho ještě bude chcát... Někomu to pak bude připadat dlouhý, cesty rozbitý, moc do kopce a do toho to počasí...

Re: Re: Krkonoše

Jandovi | 20.04.2017

Až pojedem kolem, můžete strčit do okna prsty na ohřátí -:)

termíny soutěží

Radek | 11.01.2017

Je škoda, že dva termíny kolidují s termíny setinových rallye. Krkonoše se kryjí se 7 Castles Trial a Jizera se South Bohemia Classic.

Přístroje s využitím GPS

Radek | 11.01.2017

Všechny zdravím a předesílám, že jsem nikdy žádnou soutěž seriálu Historic nejel. Měl jsem velký zájem zúčastnit s v roce 2016 se Škodou 110R. Dokonce jsem už zaplatit startovné. Bohužel erko nemá denní počítadlo kilometrů, takže po několika pokusech projet nějakou část trasy podle starého itineráře jsem pochopil, že bez nějakého přístroje to nepůjde. S ohledem na zákaz GPS jsem koupil Monit, ale je to dost nákladná věc. Připadá mi správné řešení zavést kategorii "bez GPS", ostatním posádkám povolit cokoliv. Možná by to na start přivedlo další zájemce o seriál Historic.

Re: Přístroje s využitím GPS

vaclav | 30.01.2017

jde to v pohodě zajet i bez denního počítadla. zajeli jsme to se škodovkou jen tak odhadově a taky v pohodě.

Úprava pravidel

Jandovi | 06.01.2017

Vážení přátelé,
Podle vašich ohlasů v diskusi a na základě poměrně jednoznačných výsledků hlasování v anketě ohledně použití přístrojů umožňujících příjem signálu GPS to vypadá na jeho pokračující zákaz. Aby nedošlo k mylnému výkladu, je v návrhu úprava propozic ve znění :
V průběhu soutěže je zakázáno použití přístrojů umožňujících příjem signálu GPS a jejich viditelné umístění ve vozidle.
Porušení tohoto zákazu bude řešeno následovně :
Vyloučení ze soutěže + penalizace 300tb v následující soutěži seriálu.

My s tím problém nemáme - jsme pro.

Re: Úprava pravidel

Říhovi | 10.01.2017

Říhovi jsou také pro.
Vždy jsme používali denní počítač ujeté vzdálenosti nebo cyklocomputer se snímáním od hnaciho hřídele kola.V Alfě máme namontovaný přístroj Monit,který snímá impulsy od el.náhonu rychloměru.Ten jsme zatím ani nescejchovali.Po zkušenostech s výše uvedeným řešením bych za něj již prostředky nevyhazoval.
Jednoznačná reakce účastníků nás velmi mile překvapila.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek