Diskuse

Re: Želiv 2017

Broďáci | 09.10.2017

Moc povedená akce,prostě supr a není co dodat. Ještě jednou velký dík z Železnýho Brodu

Re: Želiv 2017

Poláčkovi | 10.10.2017

Opět moc děkujeme za krásný akční víkend. Klobouk dolů všem, co připravují každé kolo závodů. Vždy je možnost se tam odreagovat a popovídat s fajn lidma :-)

Jizera 2017

Pavel Dušek | 18.09.2017

Jizera 2017, super. Velký dík za super pořadatelský výkon a hezkou trať.

Krkonoše 2017

Bryknaři | 23.04.2017

Paráda. Velký dík pořadatelům za hezký víkend od všech Broďáků.

Re: Krkonoše 2017

Karel | 24.04.2017

Za pořadatele děkuji všem posádkám za účast, kázeň a to, že nikde nevirobily žádný průšvih. Děkuji též za kladné ohlasy jak na soutěž samotnou tak i na její zázemí. Trochu zklamáním pak pro mne byl počet startujících posádek. Dnes, naštěstí tak trochu s křížkem po funuse dorazil následující e-mail z KRNAPu...
dobrý den , na internetových stránkách jsem získali informaci o akci, která se s největší pravděpodobností dotkne území KRNAP.
Dovoluji si upozornit, že na území KRNAP je pořádání hromadných akcí zakázáno a je třeba k němu výjimky vydané Správou KRNAP.

Podrobnější informace najdete na : https://www.krnap.cz/poradani-hromadnych-akci/

pro případné dotazy jsem Vám k dispozici.

s pozdravem

Ing. Hana Slavíčková, náměstkyně ředitele a vedoucí odboru státní správy

Takže další důvod k zamyšlení, zda vůbec, nebo jak pokračovat... :-/
P:S. K Pašerákovy se může... :-)

Re: Re: Krkonoše 2017

Karel | 24.04.2017

Samozřejmě nevyrobily... Jsem z toho nějakej rozhozenej...

Re: Krkonoše 2017

Pavel Dušek | 26.04.2017

Díky moc pořadatelům Krkonoš 2017 za super zábavu a perfektní přípravu.
Děkuji

Krkonoše

Bryknaři | 18.04.2017

Při sledování předpovědi počasí to vypadá na zimní soutěž, fofrem přezout a moc, moc těšíme. Nevím jak pořadatelé. Každopádně v pátek nashledanou!

Re: Krkonoše

Jandovi | 19.04.2017

Já už mám opět zimní výbavu v autě. Akorát zítra musím přezout a jedem.

Re: Krkonoše

Karel | 19.04.2017

Pořadatelé se netěší... Zima, vítr a jestli do toho ještě bude chcát... Někomu to pak bude připadat dlouhý, cesty rozbitý, moc do kopce a do toho to počasí...

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek