Diskuse

Re: Re: Re: Re: Re: Zimní spánek

Karel | 04.06.2013

Tak na tu frontu jsem fakt zvědavej, zatím to vypadá, že nám bude stačit asi takovej plac jako na Zátoce... :-(

Díky za zábavu

Jarda M. | 20.01.2013

Děkuju Alešovi, jeho paní a klukům, že připravili takovou zábavu, kterou jsem si náramně užil se vším všudy :-)Ještě jednou děkuji pánům Uhlíkovi, Kozlíkovi, Hudskému, Hoření, Mužákovi a Vydrovi (jestli tam byl ještě někdo, tak se omlouvám, ale měl jsem hlavně starost o auto), kteří měli tu smůlu, že startovali za námi a bez ohledu na časové zdržení nám pomohli dostat škodovku zpátky na silnici! A všem spolujezdcům bych přál takového řidiče, jako je Milan Zapadlo, který má největší radost, když se spolujezdec ztratí a on může a musí dohánět čas. Mně se Kokořínsko moc líbilo.

Re: Díky za zábavu

Honza | 21.01.2013

Jardo nejsi náhodou ten Jarda,na kterého teď koukám v AZ kvízu?

Re: Re: Díky za zábavu

Jarda M. | 22.01.2013

Jsem.

Re: Díky za zábavu

Libor Bř. | 21.01.2013

Jejeje,tak ted mě tuplem mrzí,že jsme se Zděndou chyběli.Protože být u toho, jak Jarda Malík brouzdá kokořínskymi škarpami a kosí místní floru,by byl pro mě lepší zažitek,než videt zadeček Pippy Middleton.

Re: Re: Díky za zábavu

Jarda M. | 22.01.2013

Libore, že jsi to Ty, tak si půjčíme ještě jednou od Aleše embéčko a zopakujem to jen pro Tebe:-)
Ale vážně, moc sranda to nebyla, jeli jsme sice pomaloučku, o to déle trvala ta chvíle, kdy bylo jasné, že jdeme ven a nevěděli kde skončíme.

Kokořínsko 2013

Bryknaři | 20.01.2013

Marně jsem hledal diskusní fórum na ASK, proto uvádím příspěvek zde. Konec konců sem i patří a věřím, že tyto stránky budou hodně navštěvované nejen účastníky seriálu, kteří zde najdou mnoho čerstvých a užitečných informací. Nyní již ke Kokořínsku. Na tuto soutěž jsem se těšil jako malý kluk, že se ale takhle pobavím, jsem nepředpokládal. Nádherné počasí, krásná krajina, na kterou pořadatel sice nemá vliv, ale zajímavou tratí na kterou již vliv má, nás protáhl dokonale. Škoda, že jsem si nemohl vychutnat krásná panoramata. Jízdní průměr 40 km/hod za těchto podmínek se mi zdál na můj vkus poněkud vyšší, ale to je můj osobní názor. Určité výhrady bych měl i k itineráři.Ty jsem však řekl pořadateli a nebudu je zde rozvádět, jelikož jako jeden z pořadatelů Jizery vím co to všechno obnáší. Takže závěr, i když umístění díky naší hlouposti nebylo nejlepší, protože nejezdíme vyhrát ale pobavit se, tak to pro nás byl špičkový víkend. Veřejná pochvala Alešovi a všem, kteří se na této akci podíleli. Jen tak dál a na další akci nashledanou.
Bryknaři.

Re: Kokořínsko 2013

Aleš | 20.01.2013

Také bych se rád přidal za naši posádku s poděkováním všem, kteří se organizačně na akci podíleli, všem kteří přijeli a užili si předpokládám bezva víkend. A hlavní poděkování patří všem, kteří vyrobili v sobotu daleko větší chyby než naše posádka v pátek, a tím nás k našemu velkému překvapení posunuli na třetí místo :-)
Těšíme se na příště, uvidíme co si na nás přichystá Karel...
Aleš a Tomáš

Re: Re: Kokořínsko 2013

Karel | 20.01.2013

Co bych chystal? Itinerář s nějakou tou kontrolou,možná i tajnou:-), ale kdo si pořádně přečte seriálové propozice a bude se jimi řídit, nemá se čeho bát.... :-) A když nebudeš mít příští týden rýmičku, něco ti do hospody donesu.:-)

Re: Kokořínsko 2013

Karel | 20.01.2013

I já se připojuji s poděkováním a obdivem všem pořadatelům, já bych asi mrznout na kontrolách nevydržel....:-)I počasí Aleš domluvil luxusně! V týdnu nasněžilo a vsobotu krásně slunečno, a ty panoramata!!! :-)No, a na Slapech se budu těšit sevšemi na shledanou! :-)

<< 10 | 11 | 12 | 13 | 14 >>

Přidat nový příspěvek