Diskuse

Historic Želiv

Broďáci | 14.10.2013

Poslední díl seriálu Historic Želiv nezklamal. Perfektně připravená akce,ve skvělé atmosféře a posezením (asi do půl druhý). Alešovi a jeho partě pořadatelů patří velký dík za odvedenou práci.

Želiv

Broďáci | 10.10.2013

Dnes se připravují auta na závod a hlavně na cestu na Želiv. Doufejme že to bude dez závad. Zítra vyrážíme na cestu. Chtěli jsme po obědě ale když jsem četl jídelníček tak si asi budu dělat hlad.Moc se těšíme.
Zatím čau.

Re: Želiv

Karel | 10.10.2013

A tataráček v sobotu večer bude???

Re: Re: Želiv

Aleš | 13.10.2013

Tak byl, i když loni byl prý lepší, ale o ten zas až tak nešlo...
Díky všem co našli dost odvahy, odhodlání, soutěživého ducha, vhodné auto v garáži, čas a v neposlední řadě také peníze a přijeli si užít. Podle toho co jsem zaregistroval se to snad všem líbilo, nikdo se neztratil a až na Rapida všichni odstranily i drobné technické závady a zdárně dojeli v půl druhý až do cíle.

Zimní spánek

Aleš | 10.04.2013

Snad už konečně přijde jaro, takže ukončete zimní spánek, promažte zámky od garáží, vytáhněte veterány.... a hlavně nezapomeňte poslat včas přihlášku na Slapy :-)

Re: Zimní spánek

Karel | 10.04.2013

Já už probudil mehániky a o víkendu jdem ladit na Ovál a poskládat káru na Hořice! :-)

Re: Zimní spánek

Karel | 14.05.2013

Jak tak pozoruju, tak dost lidí se ze zimního spánku ještě neprobralo. A hlavně by mně zajímalo, kde chrní ta část z těch 25 účastníků celého seriálu z ankety, co mi ještě neposlala přihlášku ?

Re: Re: Zimní spánek

Aleš | 21.05.2013

Koukám, že zimní spánek postupně přešel přes jarní únavu a nezadržitelně se přibližuje letnímu lenošení :-(

Re: Re: Re: Zimní spánek

Karel | 27.05.2013

Zajímavý je, že v anketě účastníci celého seriálu přibejvají, ale mně přihlášený ne... :-/

Re: Re: Re: Re: Zimní spánek

Aleš | 29.05.2013

O to víc budeš překvapenej z tý fronty soutěžících v pátek v Sedlčanech :-)

<< 10 | 11 | 12 | 13 | 14 >>

Přidat nový příspěvek