Diskuse

Re: Dík

Aleš | 02.07.2014

Není zač, a myslím, že i za Karla můžu napsat že se těšíme...

Re: Re: Dík

Karel | 04.07.2014

Jojo!!! :-)))

Krkonoše

Bryknaři | 28.04.2014

Velký dík z Železného Brodu Karlovi a všem co tuto akci připravovali. Vydařená akce, parádní itik, zajímavé vychytávky, krásná trať, prima pořadatelé, bezva parta, prostě bezva výkend.

Tady je Krakonošovo :-)

Aleš | 27.04.2014

Krakonoš Karel a jeho tlupa pořadatelů zvládla druhou soutěž seriálu na jedničku. Jak se jim podařilo najít ty silničky, po kterých nás v některých úsecích vodili, to mi není jasné, ale bylo to super. Také sobotní večer a grilování, na které zůstalo hodně posádek, které se zjevně dobře bavili (asi do půl druhý) nemělo chybu a bylo příjemným završením zdařilé akce. Osobně mě také mile překvapil počet školou povinných spolujezdkyň, což dokazuje, že jízda pravidelnosti může být zábavou pro celou rodinu.
Byl to další super víkend, a jak zaznělo několikrát i při vyhlášení výsledků... Děkujeme, děkujeme, děkujeme...
A těšíme se po delší pauze na Jizeru :-)

Re: Tady je Krakonošovo :-)

Karel | 28.04.2014

Za tlupu pořadatelů zase já děkuji všem účastníkům za jejich ukázněnost, ohleduplnost k ostatním účastníkům na ne zrovna velké parkovací ploše před hotelem a předevěím pak za účast vůbec. Osobně nejvíc mne však překvapilo nadšení většiny nových posádek, které nerozhodilo ani nějaké to blouděn ztráta v měřených úsecích, či nějaký ten výmol na trati a soutěž si dle svých slov užily. A včera večer, když se mi navzdory únavě nedařilo usnout, jsem konečně asi úplně pochopil co se říká o velkých soutěžích a to, že "příprava na další ročník, začíná koncem stávajícího"... Takže už mám představu o trase i termínu, nějakou novou vychytávku vymyšlenou místním pořadatelem a dorazí-li včas dostatečný počet přihlášek, tak nic nebude bránit užít si Historic Krkonoše 2015. :-)

Poděkování.

petr | 08.04.2014

Umíme si představit spousty práce za pořádáním této soutěže. Děkujeme pořadatelům Kokořínské soutěže a těšíme se na další ročník 2015. Pokusíme se jet celý seriál, abychom tuto snahu pořadatelů podpořili.

Re: Poděkování.

Aleš | 10.04.2014

Uspořádat Kokořínsko nebylo určitě jednoduché, i vzhledem k počtu soutěžících. Aleš Hodouš a jeho družina patří ale "ke starým mazákům" a zase to zvládli na jedničku. My ostatní se budeme snažit se jim vyrovnat, přinést Vám spoustu zábavy a nikoho ze soutěžících nezklamat. Osobně jsem rád, že se podařilo "naplnit" startovní listinu na Krkonoše a soutěž se uskuteční. Pokud by seriál o nějakou soutěž přišel, byl by to krok zpátky a jako seriál by asi trochu ztrácel smysl.
Pokud nebude dostatek účastníků, vzdají to pořadatelé a nakonec se nikde nesvezem. A to platí všeobecně, nejen pro tento seriál. Jak řekl před 14 dny v Bělé pod Bezdězem Libor Břížďala, jakožto neúnavný organizátor... " to se pak na ty auta budem jenom koukat..." Já se tedy koukat nehodlám, těším se Krkonoše i na Jizeru, a jako pořadatel i na závěrečnou Želiv.

Podařený víkend.

Bryknaři | 16.02.2014

Letošní Historic Kokořínsko nezklamalo. Skupina obětavých lidí okolo Aleše Hodouše pro nás ostatní, kteří se přijeli „povozit“ připravili hezký zážitek. Jako jeden z pořadatelů Jizery moc dobře vím, co to dá za práci takovou akci dát do hromady. Při takovém počtu posádek vše zvládnout téměř bez chyby (které se najdou vždy a na každé akci), zaslouží smeknout. Vám Všem, kteří jste se na této akci podíleli patří náš dík.
Mnoho zdaru do dalších podniků přejí Broďáci.

Seriál Historic

Ondrej N. | 03.02.2014

Zdravím, trochu opožděně zareaguju na anketu z pohledu naší posádky. Koncepce soutěže se nám líbí a už vloni jsme kromě Kokořínska, které jezdíme opakovaně, plánovali účast na dalších podnicích, abychom se pokusili o umístění v celém seriálu. Postupně jsme však shledali, že díky termínům budeme rádi, když vyjde Želiv. Na tu jsem se osobně hodně těšil, protože tu oblast mám rád. Nakonec však díky rodinným záležitostem mého řidiče (čerstvý potomek) nevyšla ani ta. A jak tak koukám na termíny, letos to bohužel nebude jiné. Přesně v termínech Krkonoš i Jizery pořádáme (už několik let) vlastní větší veteránské akce, v tom září já navíc často bývám v zahraničí. Takže zbývá zase Kokořínsko, kam jsme přihlášeni a jedeme a pak snad Želiv. Shrnuto a podtrženo, je těch akcí opravdu moc a byť by člověk chtěl, díky dalším aktivitám to růžověji nevidím. Snad jedině, že by se ty soutěže konaly ve více "mimosezonních" termínech.

Re: Seriál Historic

Karel | 03.02.2014

Jako třeba zimní Seriál? :-) Ono s těmi termíny je to těžké, třeba zrovna Krkonoše, které jsou náhradou za Slapy jsem přesunul do dubnového termínu, protože sezóna se teprve rozjíždí a je menší riziko nějaké termínové kolize. Jizera má zase tradiční zářijový termín spojený s další akcí v Železném Brodě. Dalším problémem mimosezóny je že mnoho ubytovacích zařízení v tomto období nefunguje a málokdo je ochoten kvůli víkendové akci spustit provoz (zajistit personál, topení, proviant).Takže najít nějaký volný termín je takřka nemožné.
Já osobně pak mám třeba ještě další problém s tím, že každý druhý víkend pracuju a Jizera a Želiv mi vychází na pracovní víkend, což pro mne znamená zkusit ukecat někoho z kolegů na prohození víkendu. Když k tomu připočítám přípravu Krkonoš a ještě další veteránské akce v květnu tak už teď vím, že opravdu volný víkend budumít možná tak v listopadu...

<< 8 | 9 | 10 | 11 | 12 >>

Přidat nový příspěvek