Diskuse

Re: Re: Seriál Historic

Ondrej N. | 05.02.2014

No vidíš, my máme květen zase relativně volný. Stejnětak třeba srpen. Že je duben termínově méně hustý, než červen, o tom žádná. Na druhou stranu zrovna toho 26. je kromě Krkonoš a naší poděbradské akce i chomutovský sraz HV, kam také část našich návštěvníků jezdí. V první půli dubna přitom není nic. Pro klasické výstavy HV je to ještě příliš brzo, ale pro rallye by snad nebylo. Ale to je jen můj náhled. S termíny je prostě problém a všem vyhovět se nedá... a to víme také.

Re: Re: Re: Seriál Historic

Karel | 05.02.2014

No, ono i s tím dubnem je to složitý. První víkend se jede Rallye Praha Revival, který jede i několik účastníků seriálu včetně mně , další víkend jsou velikonoce. Pak je třeba zkontrolovat trať, takže v podstatě dřív to fakt nešlo... A riskovat březen, kdy může bejt všude po trase půl metru sněhu, i když letos to asi nehrozí, se mi fakt nechtělo. Navíc lyžařská sezóna v Krkonoších trvá většinou do Velikonoc, takže by mohl být problém i s ubytováním. Takže třeba trať jsme i z těchto důvodů najížděli už v listopadu...

Seriál 2014 anketa

Kosák | 16.10.2013

Měl jsem čest účastnit se dvou podniků v letošní sezóně jako pořadatel i jako traťový komisař. Není asi tajemství, že za každou soutěží jsou týdny a měsíce tvrdé dřiny a nemalých výdajů. Naprosto proto souhlasím s nutností minimálně 20 posádek na každém podniku. A to je nutné minimum. Dovolím si proto apelovat na maximální zodpovědnost při rozhodování o účasti v seriálu. Většina z vás již ví, co to obnáší a dokáže si spočítat, zda kompletní seriál zvládne nebo ne. Navrhuji proto stanovit konkrétní datum pro finální závazné rozhodnutí všech posádek, které uvažují o účasti v následujícím ročníku s dostatečným předstihem, aby organizátoři a hlavně případní sponzoři, které sháníme s našimi kolegy novináři, měli motivaci pro spolupráci. Tolik ode mne. Příští rok snad už pojedu ve svém....

Seriál 2014 anketa

Venca Mráz | 16.10.2013

Chtěl bych poděkovat všem pořadatelům za odhodlání pořádat seriál Historic i příští rok a doufám že se nás soutěžích najde víc než letos.

Seriál

Petr Kebort | 15.10.2013

Všichni lidé, kteří i malým procentem přispěly k seriálu "historic", zaslouží můj dík. Celý svůj život jsem věnoval fotbalu. Nejprve jako hráč, později funkcionář a končil jako předseda divizního klubu. Když už číše mé trpělivosti z nesmírné korupce, která ve fotbale dosahuje vrcholu přetekla tak mi došlo, že bych měl také udělat něco pro sebe. Koupil jsen v únoru Wartburg 353 a počal se účastnit veteránských soutěží. Je pravdou, že mně tento seriál dostal. Stihl jsem jen poslední dva. Na seriál "historic" koupil Rapida. Sice mi udělal problém, ale to nic nebrání tomu, abych příští sezonu odjel celou. Je to pro mně obrovský relax a jsem vám všem, kteří startujete, soutěže připravujete a přispíváte k jejich konání, moc vděčný. Je pravdou, že pro některé posádky je to také o penězích, ale pevně věřím a přeji si, aby se základ v počtu dvaceti stálých posádek našel a v regionech soutěží se o některé místní posádky navýšil.

Anketa 2014

Libor Bř. | 15.10.2013

Nejdrive musim napsat,ze si vazim VSECH lidi,co tenhle serial organizujou,a do neceho takovyho se poustej.Diky tomuto serialu, jsem ziskal hodne pratel,a zazil spoustu krasnejch zazitku.Bohuzel jsem letos nejel ani jednu soutez,a nepojedu ani pristi rok.Zavody do vrchu,na kterych pravidelne startuju mi berou vsechen volny cas,a hlavne penize,ktery jsou pro me teda v tomto pripade dost dulezity.Presto bych byl nerad,aby serial Historic mel skoncit,byla by to urcite velika skoda,a ikdyz nestartuju v tomto serialu,pozorne sleduju tyto stranky,a moc Vam fandim.

Seriál 2014 anketa

Karel | 14.10.2013

Anketa je sice pěkná věc, ale anonymní....Uvítal bych, kdyby se hlasující připojili i tady v diskusi se svým názorem proč jo, či ne. Všichni víme jak to vypadalo v anketě k letošnímu ročníku, kde počet lidí, kteří uvedli, že se zúčastní celého seriálu, víc jak dvojnásobně převyšoval počet startujících na některých závodech...

Re: Seriál 2014 anketa

Broďáci | 15.10.2013

Odklikl jsem účast a proto dávám i příspěvek. Nevím zda to jde ale proč nehlasovat s uvedením jména. Kdo to myslí vážně, tak se snad za jméno netydí.

Re: Seriál 2014 anketa

Aleš | 15.10.2013

Po založení ankety jsem co by jezdec hned odklikl, že mám zájem se zůčastnit všech soutěží.
Z pohledu potencionálního pořadatele jsem byl v pátek před startem Historic Želiv přesvědčen, že do toho příští rok nejdu. Atmosféra soutěže a názory účastníků mi dodávají odhodlání to pro Vás uspořádat i příště. Na rovinu ale přiznám, že podmínkou je účast min 20 posádek.

Serial Historic

Libor Bř. | 14.10.2013

Velka gratulace vitezum celyho serialu,hlavne Hance Zemanovy,ktera se vypracovala mezi nejlepsi mitfary techto souteží.

<< 9 | 10 | 11 | 12 | 13 >>

Přidat nový příspěvek