Diskuse

Re: Re: Přístroje s využitím GPS

Karel | 24.11.2016

Aleš to trochu nešťastně formuloval, v návrhu je pouze absolutní hodnocení pro všechny a pak zvlášť kategorie klasik (asi v tom smyslu jako je dnes třeba dámská kategorie). GPSkaři by žádnou svoji kategorii neměli...
Jinak bych chtěl ty z vás, kteří mi odpovídali do e-mailu, aby se vyjádřili hlavně zde. E-maily z kterých jsem výzvu k diskusi rozesílal jsou mé soukromé, tudíž je nikdo jiný nemá možnost číst... :-)

Re: Re: Re: Přístroje s využitím GPS

Jandovi | 24.11.2016

Já jen, abych tam nebyl sám :-)

Re: Re: Re: Přístroje s využitím GPS

Karel | 24.11.2016

Jako v klasicích? Když budou... Toho se vůbec neboj.... :-)

Re: Re: Re: Re: Přístroje s využitím GPS

Aleš | 24.11.2016

Počítadlo "drátového" typu je naprosto v pořádku, pokud je jeho "pohonem" náhon tachometru, kolo, brzdový buben, poloosa či cokoliv jiného...
A co se týče představy jak dodržování kontrolovat, tak tu já osobně mám naprosto přesnou :-)

Re: Přístroje s využitím GPS

Jandovi | 24.11.2016

Protože mám nový telefon, tak jsem si přečetl manuál. U kapitoly Určení polohy jsem se dočetl, že se poloha určuje nejen pomocí GPS, ale i WiFi a mobilního připojení. Tak řešení je a) odevzdat telefony na startu, b) vestavět do auta rušičku signálu nebo Farradayovu klec, c) důvěra, že toho nikdo nezneužije. A propós, co stopky v mobilu?

Re: Re: Přístroje s využitím GPS

Aleš | 24.11.2016

Myslím, že občas by nám všem neuškodilo odvzdat telefony :-)
Stopky v mobilu... o stopky jako takový by nešlo (stejně v chytrým mobilu často pěkně kecaj) ale jak už tam ten mobil je jednou v držáku, co já vím co je pod stopkama "shozený do lišty"

Re: Re: Re: Přístroje s využitím GPS

Mrázovi | 24.11.2016

Ahoj , já jsem pro dvě kategorie,chápu že to pro někoho může být problém jezdit v autě bez deního počítadla -tedy na celé kilometry,já tak jezdím od začátku tak s tím problém nemám .Alternativou chytrých telefonů jsou ciklo tachometry .Pokud bude dost lidí na klasiku rád ji budu jezdit .

chvála

Kovář | 13.10.2016

Super soutěž.Moc velký dík všem pořadatelům.Musela to být fuška,ale stálo to za to.SUPER

Díky za každou novou soutěž

Kosák | 10.10.2016

Je rozhodnuto, body sečteny a trofeje rozděleny. Letos poprvé jsem měl možnost aktivně se účastnit celého seriálu. Vlastně ne celého. Pracovní povinnosti mi znemožnily účast na Želivi. Tak jsem dorazil alespoň na poslední časovku :-D.
Všem organizátorům patří velký dík a notná dávka respektu. Vždyť na konci loňského ročníku už to vypadalo, že je se seriálem konec. Díky, že jste se nechali opět umluvit a dokud ještě nevychladnou dojmy z právě ukončeného ročníku, dovolím si vyslovit naději, že ten další už se chystá. Kosák už piluje rozpis s novou posádkou a zadarmo vám to poslední místo tentokrát nenechám!!!!

Re: Díky za každou novou soutěž

Aleš | 12.10.2016

Dokud nevychladnou dojmy z právě ukončeného, tak raději nic nevyslovuji :-)

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek